CMF5535K730BHEK
MFR.Part #
CMF5535K730BHEK
JLCPCB Part #
C1417195
Description
-55℃~+175℃ 35.73kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS