CMF5534K800BER670
MFR.Part #
CMF5534K800BER670
JLCPCB Part #
C3369339
Description
-55℃~+175℃ 34.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors