CMF5530K900BHRE
MFR.Part #
CMF5530K900BHRE
JLCPCB Part #
C1784500
Description
-55℃~+175℃ 30.9kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors