CMF55301K00FHBF
MFR.Part #
CMF55301K00FHBF
JLCPCB Part #
C1424660
Description
-55℃~+175℃ 301kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors