CMF552K8000BHEA
MFR.Part #
CMF552K8000BHEA
JLCPCB Part #
C3390252
Description
-55℃~+175℃ 2.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS