CMF552K4000FKEK
MFR.Part #
CMF552K4000FKEK
JLCPCB Part #
C1417579
Description
-55℃~+175℃ 2.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS