CMF55280R00FKRE70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF55280R00FKRE70
JLCPCB Part #
C3399075
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 280Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors