CMF5527K100BERE70
MFR.Part #
CMF5527K100BERE70
JLCPCB Part #
C3365842
Description
-55℃~+175℃ 27.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors