CMF5525K500BEBF70
MFR.Part #
CMF5525K500BEBF70
JLCPCB Part #
C1419582
Description
-55℃~+175℃ 25.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors