CMF5525K000BHR6
MFR.Part #
CMF5525K000BHR6
JLCPCB Part #
C1790549
Description
-55℃~+175℃ 25kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors