CMF55243K00FKRE70
MFR.Part #
CMF55243K00FKRE70
JLCPCB Part #
C1768286
Description
-55℃~+175℃ 243kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors