CMF5523K700BHBF
MFR.Part #
CMF5523K700BHBF
JLCPCB Part #
C1419053
Description
-55℃~+175℃ 23.7kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors