CMF5522M000GKR6
MFR.Part #
CMF5522M000GKR6
JLCPCB Part #
C1790533
Description
-55℃~+175℃ 22MΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors