CMF5522M000FLBF
MFR.Part #
CMF5522M000FLBF
JLCPCB Part #
C1409518
Description
-55℃~+175℃ 22MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors