CMF55221R00FHBF70
MFR.Part #
CMF55221R00FHBF70
JLCPCB Part #
C1419668
Description
-55℃~+175℃ 221Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors