CMF5521K740BEBF
MFR.Part #
CMF5521K740BEBF
JLCPCB Part #
C1404202
Description
-55℃~+175℃ 21.74kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors