CMF5520R000FKEB
MFR.Part #
CMF5520R000FKEB
JLCPCB Part #
C1769014
Description
-55℃~+175℃ 20Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS