CMF5520K000GKRE
MFR.Part #
CMF5520K000GKRE
JLCPCB Part #
C3439785
Description
-55℃~+175℃ 20kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors