CMF55208K78BEBF
MFR.Part #
CMF55208K78BEBF
JLCPCB Part #
C1404205
Description
-55℃~+175℃ 208.78kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors