CMF55200R00JNEB39
MFR.Part #
CMF55200R00JNEB39
JLCPCB Part #
C1775533
Description
-55℃~+175℃ 200Ω 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS