CMF551K8000CHEA
MFR.Part #
CMF551K8000CHEA
JLCPCB Part #
C1779561
Description
-55℃~+175℃ 1.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS