CMF551K7800DHBF
MFR.Part #
CMF551K7800DHBF
JLCPCB Part #
C1422383
Description
-55℃~+175℃ 1.78kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors