CMF551K6500FLBF
MFR.Part #
CMF551K6500FLBF
JLCPCB Part #
C1422249
Description
-55℃~+175℃ 1.65kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors