CMF551K4000FKRE70
MFR.Part #
CMF551K4000FKRE70
JLCPCB Part #
C1766090
Description
-55℃~+175℃ 1.4kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors