CMF551K1800BHEK
MFR.Part #
CMF551K1800BHEK
JLCPCB Part #
C1423197
Description
-55℃~+175℃ 1.18kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS