CMF551K1500BHEK
MFR.Part #
CMF551K1500BHEK
JLCPCB Part #
C1423212
Description
-55℃~+175℃ 1.15kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS