CMF5519K300BHR6
MFR.Part #
CMF5519K300BHR6
JLCPCB Part #
C1783723
Description
-55℃~+175℃ 19.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors