CMF5519K100DHBF
MFR.Part #
CMF5519K100DHBF
JLCPCB Part #
C3435990
Description
-55℃~+175℃ 19.1kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors