CMF55196K00BHRE70
MFR.Part #
CMF55196K00BHRE70
JLCPCB Part #
C1782402
Description
-55℃~+175℃ 196kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors