CMF55191R00CHEK
MFR.Part #
CMF55191R00CHEK
JLCPCB Part #
C3383172
Description
-55℃~+175℃ 191Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS