CMF5518M000JNBF
MFR.Part #
CMF5518M000JNBF
JLCPCB Part #
C1420369
Description
-55℃~+175℃ 18MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors