CMF5517R600DHBF
MFR.Part #
CMF5517R600DHBF
JLCPCB Part #
C1418050
Description
-55℃~+175℃ 17.6Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors