CMF5517M900JNBF
MFR.Part #
CMF5517M900JNBF
JLCPCB Part #
C1403827
Description
-55℃~+175℃ 17.9MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors