CMF5516K630BHR6
MFR.Part #
CMF5516K630BHR6
JLCPCB Part #
C1790453
Description
-55℃~+175℃ 16.63kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors