CMF5515R400DHR6
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF5515R400DHR6
JLCPCB Part #
C3499112
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 15.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors