CMF5515M400GNBF
MFR.Part #
CMF5515M400GNBF
JLCPCB Part #
C1403892
Description
-55℃~+175℃ 15.4MΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors