CMF5515M400FKEK
MFR.Part #
CMF5515M400FKEK
JLCPCB Part #
C1432053
Description
-55℃~+175℃ 15.4MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS