CMF5515K800FKEK
MFR.Part #
CMF5515K800FKEK
JLCPCB Part #
C1423180
Description
-55℃~+175℃ 15.8kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS