CMF5515K600CEBF
MFR.Part #
CMF5515K600CEBF
JLCPCB Part #
C1418615
Description
-55℃~+175℃ 15.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors