CMF5515K400FKEK70
MFR.Part #
CMF5515K400FKEK70
JLCPCB Part #
C3410033
Description
-55℃~+175℃ 15.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS