CMF5515K400DHBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF5515K400DHBF
JLCPCB Part #
C3392181
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 15.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors