CMF55154K00FKEK
MFR.Part #
CMF55154K00FKEK
JLCPCB Part #
C1418565
Description
-55℃~+175℃ 154kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS