CMF55138K00BHEK
MFR.Part #
CMF55138K00BHEK
JLCPCB Part #
C1419271
Description
-55℃~+175℃ 138kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS