CMF55137R00FKEK
MFR.Part #
CMF55137R00FKEK
JLCPCB Part #
C1419363
Description
-55℃~+175℃ 137Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS