CMF55120R00FER670
MFR.Part #
CMF55120R00FER670
JLCPCB Part #
C3489158
Description
-55℃~+175℃ 120Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors