CMF55120R00BEBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF55120R00BEBF
JLCPCB Part #
C1419264
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 120Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors