CMF5511M500GKEB
MFR.Part #
CMF5511M500GKEB
JLCPCB Part #
C3394017
Description
-55℃~+175℃ 11.5MΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS