CMF5511K000FNBF
MFR.Part #
CMF5511K000FNBF
JLCPCB Part #
C1417017
Description
-55℃~+175℃ 11kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors