CMF55118K00FHEK
MFR.Part #
CMF55118K00FHEK
JLCPCB Part #
C1417254
Description
-55℃~+175℃ 118kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS