CMF5510R700FKEK
MFR.Part #
CMF5510R700FKEK
JLCPCB Part #
C1416808
Description
-55℃~+175℃ 10.7Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS